28.07.2013

Viimasest postitusest  on täpselt kuu möödas ja oleks aeg mõned read siia kirjutada. Vahepeale on jäänud 4 võistlust (Rakke Samsung, Haapsalu Filter ja EMV XCO) ja viimasena Otepää Samsung. Rakkes tuli 6. koht, rada oli väga vinge, minu meelest selle hooaja parim. Viimasel kahekümnel kilomeetril oli palju passimist ja taktikalist jebimist ning ise väsisin ~6km enne lõppu ja tulin üle joone üksinda. Haapsalu Filtril midagi erilist ei toimunud. Ebahuvitav ning sile sõit ja kuna ka tuult praktiliselt polnud, siis tuligi grupifiniš (va võitja).

20. juulil toimusid Keilas Eesti Meistrivõistlused maastikurattakrossis (XCO). Rada oli kiire, üldiselt lai ja vahepeal mõned huvitavad singlid. Sõit oli parajalt raske ja selle raja kohta võib vabalt öelda, et tappis kiirus mitte raja raskus.  Eesmärk oli eelmise aasta 4. koht üle sõita ja medal võtta ja see ka õnnestus. Algus oli natuke raske, kuid teise ringi lõpuks saavutasin suhteliselt hea enesetunde ja liikusin oma tempoga lõpuni. Tulemuseks 3. koht, millega jään rahule.

Eile oli V Samsung Cup etapp Otepääl. Tulemuseks 5. koht. Sõitsime praktiliselt terve etapi (va algus) ~7-8 mehelise pundiga ja lõpus oli korralik grupifiniš 🙂 Tiimiarvestuses olime 3ndad ja kokkuvõttes oleme teised, kuid Fixusega on vahe praktiliselt olematu.

Järgmisel nv-sel on plaanis Pandivere Filter, kus peab korraliku tulemuse tegema ja Läti SEB sarja etapp Cesises.

Tehke trenni, vaadake kuidas õiged sportlased pingutavad (just lõppes Le Tour, kuid käimas on Poola tuur kus ka T.Kangert sõitmas) ja järgmistel võistlustel näeb!