EMV teatesõidus Kambjas

9, september kogunes kogu eesti MTB koorekiht Kambjasse, et mõõtu võtta meeskondlikus teatesõidus – meeskonnas 4 liiget ja neist igaüks läbib ringi 2 korda. Rajameister oli asja võtnud väga tõsiselt ja kokku kruvinud korraliku XCO raja. Rajal oli 3 arvestatavat tõusu, millest üks oli praktiliselt kõigile jooksukas. Ülejäänud rada valdavalt singlid. Ilmataadi abiga oli kogu rada pehme ning mudane.
Meeste absoluutklassis võttis liidripositsiooni peale esimesi vahetusi Nissan ProShop Team neljaliikmeline võistkond, kasvatades edu kuni võistluse lõpuni ja kindlustades kindlalt meistritiitli. Võitjavõistkonda kuulusid Markku Ainsalu, vennad Taavi- ja Tauri Selder ja Ivo Suur. 8 ringi läbimiseks kulus aega 1.27:22.

Hõbemedalile tuli Raplamaa Rattaklubi Komo võistkond, kaotades võitjale 3:01. Pronksmedali omanikuks sai CFC Spordiklubi, kaotades võitjale 4:59.