Karin ja Rivo kolmapäevakute sarja üldarvestuses esimesed

Keila, kolmap. Karin11. sept. toimus Keilas Volkswagen kolmapäevakute sarja viimane etapp. Rajaks selle aasta EMV rada. Ainus muudatus oli see, et enne starti alanud vihm tegi raja märjaks ja libedaks. Ja nagu varasematel aastatelgi, siis viimane etapp toimub ühisstardist. Võistlus kestis kõigile minimaalselt 45 minutit. Finišijoone juures oli tabloo jooksva ajaga. Jõudsid selle ületada veelkord ennem, kui ette oli tiksunud 45min, said minna veel ühele ringile. Enamusele tähendas see 3 ringilist võistlust. 11 kiiremat said läbida 4 ringi. Rahulikemale sõitjatel piirdus võistlus 2 ringiga.
Peeter Pruusil praegu vormi teritamise aeg ja tuli näitas kõigile, kui kiiresti siin võimalik liikuda on. Tema võit oli sama veenev, kui läinud nädalavahetusel SEC etapil Jõulumäelgi.Keila, kolmap. Rivo 4 ringi alistamiseks kulus tal 55:11,4 Talle järgnesid Tarmo Neemela ajaga 55:59,0 ja Rivo Pajur ajaga 56:14,8

TULEMUSED

Nissan Thule ProTeami oli veel esindamas Karin Kriis kes üldarvestuses lõpetas 143. kohal ja N arvestuses 2. kohal ajaga 45:20,9 (2 ringi)
Romet Pajur oli ajaga 10:43,3 L10 vanuseklassis 2. TULEMUSED

Sarja üldarvestus tõi Nissan Thule ProTeamile 2 kõrgeimat kohta !
M30 vanuseklassi võitja Rivo Pajur
N vanuseklassi võitja Karin Kriis