Sparta

Pärnu maanteel asuv spordiklubi avara jõusaali, meeletu koguse rühmatreeningute ja 28 rattalise siserattasaaliga. Lisaks tipptreenerid ja oma ala spetsialistid.

Sparta spordiklubis võib kõige lihtsamini kohata Pro Teami liikmeid, kuna seal viivad treeninguid läbi kolm meie klubi liiget ja just seal käivad treenimas teisedki Pro Teami liikmed.

Lisaks toimetab Sparta Spordiklubiga koostöös Rattatreeningute grupp, kes läbi aasta treenivad just selle eesmärgiga, et enda tulemusi rattasadulas parandada. Koostöös treeneritega valmistatakse ette tervet hooaega hõlmav treeningplaan ja vaadatakse üle, milliseid harjutusi vajab rattur jõusaalis ning loomulikult käiakse nädalas kaks-kolm korda koos treeningutel, kus kõike õpitut praktiseeritakse.