Ivo Kuusalu rattarallil kolmas

Täna sõidetud Filter Maanteekarikasarja avaetapi Kuusalu Rattaralli võitis tartlane Reijo Puhm (Rietumu-Delfin).
89 kilomeetri pikkuse põhisõidu umbes 20. kilomeetril põgenes peagrupist 11-meheline grupp, kuhu kuulusid Siim-Erik Alamaa, Gert Kivistik, Sander Sepa, Markku Ainsalu, Vahur Valvas, Ivo Suur, Kristen Kivistik, Karl-Arnold Vendelin, Kristjan Oolo, Reijo Puhm ja Janek Tombak.

Peagi jäi ette 10 meest, sest Gert Kivistik kukkus ja oli sunnitud katkestama. Paar kilomeetrit enne lõppu suutsid jooksikute grupist põgeneda Ainsalu ja Alamaa, kuid viimaseks kilomeetriks olid nad taas püütud.

10 mehe finishispurdis oli teravama jalaga Puhm, Tombak sai teise koha ning Suur oli kolmas.

Naiste arvestuses sai esikoha Grete Treier, kes oli üldarvestuses 15., kolm kohta tagapool lõpetanud Liisi Rist sai teise koha ning kolmas oli Kristel Koort (üldarvestuse 90.).

Klubide arvestuses oli parim Nissan Thule ProTeam , kellele järgnesid Rein Taaramäe Rattaklubi I ja Jalgrattaklubi VIKO.

33 km lühikese distantsi esikolmiku moodustasid Karl Patrick Lauk, Kristo Enn Vaga ja Carl Tõnismann.

Kuusalu 20. Rattaralli pälvis rattasõprade sooja vastuvõtu. Kui eelmisel aastal oli stardis 299 inimest, siis tänavu asus joonele koguni 512 osalejat!

Filter Maanteekarikasarja 2. etapp toimub 26. mail, kui on kavas Elva 28. Rattapäev. Eeloleval kolmapäeval saab aga end proovile panna Filter Temposõidu Karikasarja avaetapil – Jüris toimub 22 km paarissõit.
TULEMUSED

Uudise allikas : rattaprofid.ee