Maaris Portugalis Maratona de Meda esimene.


13, mai peeti Portugalis, meeletus kuumuses (keskmine temperatuur oli 32 kraadi ja maksimaalne suisa 39 kraadi) 67km. pikkune rattamaraton. copy-paste Marfa muljetest peale võistlust :

Võitsin täna Portugali maratonide karikasarja ühe maratonidest, Maratona de Meda. Naiste distants 65 km, mul kulus aega nii 3 tundi oma Polari järgi.
Täna oli palav. Alustan kohe sellest, polar näitas keskmist 32 ja maksimaalne 39, korralikud varrukad käevartel, ei pannud kaitsekreemi, kuna mulle ei meeldi, kuidas see sporti tehes higistama ajab (ei ole leidnud sellist, mis sportimisel ei sega, kõik soovitused on kommentaaridesse oodatud:)). Kuid esmakordselt on mul S-raamiga ratas, kus kaks pudelihoidjat, see täna päästis, sõidu jooksul oli kaks joogipunkti, kuna vahetasin mõlemad välja, jõin korralikult ja samuti oli mul salatileht kuklal, veits kummaline tundub, kuid see tõesti hoiab jahedama olemise.
Kuid kannatasin kuumuse ära ja korralik pingutus täna, pulss näitas keskmist 180!! ja maks 196, see siis lõpukilomeetritel, teise kohaga jäi lõpuks vahe mingi 15 sekundit, ise rahul:) Iseenesest rada kui selline ei meeldinud, laiad kruusakad, vaid üks lahe tõus mingi lossi juurde oli lahe, singlil ja kividega, selline triki:) Vahepeal meenutas Eesti maratone, kuid tõusu oli ikka rohkem.

Järgmine nädalavahetus La Bresse´is eliminaator ja MK.