Paar talvist sarja edukalt selja taga (Rivo blogi)

DSC_9314WattBike on juba mitmeid aastaid menüüs olnud, nii ka sel hooajal. Eesmärgiks oli, et saaks 4km. ja 10km. distantsidel oma varasemalt püstitatud parimatele tulemustele lähedased ajad – nii ka läks. Aga 30min. sõidul oli sisimas soov teha parem tulemus. Mitte ainult parem, vaid uus isiklik rekord. Sel hooajal oli 30min. sõite lauas 2 korda. Varasemelt siis rekord 45,1km/h keskmiselt 30min. vältel. Kohe esimesel etapil, mil 30min. toimus, oli tunne hea. Nagu juba kombeks, keerasin kõik raskused põhja ja läbisin kogu distantsi püsti – tulemuseks 45,3km/h. Viimased 7min. käis endaga ikka korralik võitlus, aga suutsin tempot hoida ja isegi veidi kasvatada. Sarja viimasel etapil, samuti 30min. läksin taas sooviga teha vähemalt sama hea sõit. Tunne oli kuidagi väga hea ja esimesed 15min. läks täitsa mängeldes – keskmine kuskil 45,5km/h. Mõtlesin veel, et kui 25min. peale veel sama tunne on, siis üritan tempot tõsta. No päris nii hea enam polnud sel hetkel, aga ca. 3min. enne lõppu hoidsin siiski juba veidi kiiremat tempot ja nii 40sek. enne lõppu väänasin välja kõik, mis veel tulla oli ja tulemuseks 45,8km/h (keskm. 357W) – väga rahul.
Sarjaga üldse võis väga rahule jääda, sest ära tuli kindel võit Sen2 vanuseklassis ja üldarvestuses II koht.

Telia poodiumLisaks WattBike sarjale, sai seekord kaasa tehtud ka kõik 4 etappi Telia sisesõudesarjas, kus distantsideks olid 6000m, kahel etapil 1000m. ja viimasel 2000m. Siin jäi ehedalt meelde 6000m., kus õnnestus teha uus isiklik rekord. Lõppaegasid kahjuks ei mäleta, kuna paljud sõudjad räägivad keskmistest kiirustest ja siin on selleks 500m. läbitud aeg. Varasem rekord 6000m distantsil oli 1:49,8, siis nüüd 1:47,7
Ehedalt jäi meelde veel viimane, 2000m. distantsiga etapp – konkreetselt 1,5h. pärast seda oli olemine ikka väga sant. Tasuks aga etapi 3. koht Mvaba klassis, nii et tasus pingutada. Sarja kokkuvõttes õnnestus välja sikutada II koht 🙂