ProShop Teamile EMV teatesõidu hõbe

Foto : Enno Eilo

12, september, päev peale EEC sarja viimast etappi Jõulumäel peeti EMV MTB teatesõidus. Kokku tuli erinevates vanuseklassides ja võistkondades osalema tervelt 59 tiimi. Sprindi tüüpi teatesõidu tarvis oli maha märgitud 3,7km. pikkune ring, mida valdavalt tuli iga tiimi kohta läbida 8 korda – iga liige neljast 2 korda.

Kiireimad ringid tegi värske EEC sarja võitja meeskind FIXUS SPORT, kuhu kuulusid Argo Rohtmets, Ahti Suppi, Henno Puu ja Erki Pütsep. Kokku 8 ringi läbimiseks kulus neil aega 1:13,06 Vaid 3 sekudi kaugusele jäi ProShop Team koosseisus Erki Kukk, Priit Prous, Ervin Kors-Laur ja Ivo Suur. Kolmanda koha saavutas tulises finši hetluses Investment Agency Team koosseisus Taavi Selder, Rivo Schumann, Allr Karu ja Tauri Selder.

Naiste absoluutklassi kiireimad olid Daisi ja Liisi Rist Kalevi Jalgrattakoolist ning Seeniorite Absoluutklassi võit läks Haanja Rattaklubile, kus võistlesid Pait Hirv, Oliver Öpik, Tarmo Mõttus ja Lasse Nõlvik