Ruudulised Harku kolmapäevakul

DSCF263121. mai – päev, mil toimus järjekordne MTB kolmapäevak. Seekord Harku radadel, kus CC Rota Mobilise rajaleidjad märkisid võistlejatele maha ca. 6,5km. pikkuse ringi. Huvitav rada, kus sai uhada pea lenksu all, võtta järjest mitu tõusu ja nikerda pehme põhjaga singli peal. Natuke oli ka poriseid kohti ja kaks korda sai ka jooksudel kummid märjaks. Tegelikult võib juba öelda küll, et Eesti rahavas pole mitte laulu, vaid hoopis rattarahvas. Samal päeval toimus Tabasalus ka TT etapp, ning kahe võistluse peale kokku oli endale numbri peale kruvinud üle 500 rattasõbra – päris muljet avaldav arv keset nädalat !DSCF2378
Põhisõidu (3×6,5km.) ringidega sai kõige kiiremini ühele poole Tarmo Neemela ajaga 49:04,6, kellele järgnesid Erki Kukk ajaga 49:52,8 ja Margus Sirvel ajaga 50:27,7