Ruudulised Püha Loomaaia rattarallil

29, aprill toimus Pärnus Järjekordne Püha Loomaaia rattaralli. Sõit toimus kolme ringilisena ja siusuliselt 0 tõusumeetriga ! Ei olnud ka nii tugevat tuult,mis oleks pundi lõhkunud. Samuti ei takistanud rattureid ühte kokku hoidmast paar tilka vihma sõidu keskel. Sõit oli üsna närviline ning kuna polnud ka erilist tuult, püsis grupp koos. Sõidu ajal tuli ka paar tilka vihma ning asfalt oli niiske, kuid suuremaid kukkumisi ei toimunud. Korduvalt üritati grupist põgeneda, kuid tempo oli kõrge ja kõik katsed neutraliseeriti kiirelt. Sõit lõppeski grupifinishiga, kus oli teravamas hoos päev varem ka Pärnu tänavasõidu võitnud Mihkel Räim. Teise koha sai Rein Taaramäe Rattaklubi rattur Martin Laas ja kolmas oli Pelotoni klubi rattur Sander Maasing.
Meie klubi liikmete tulemused :
16. Markku Ainsalu 1:47,45
51. Ivo Suur 1:47,48 – rattaprofid.ee intervjuu
64. Priit Prous 1:47,49
106. Martten Kaldvee 1:47,54
156. Madis Kollo 1:52,57
257. Oliver Öpik 2:08,03

Ebaõnne oli Oliveril, kel 15km. peal purunes kumm. Kiiresti sai küll saateautost tagavara jooksu, kuid peagruppi enam kinni püüda ei õnnestunud.
TULEMUSED