Ruudulised VI Jõelähtme maratonil edukad


28, aprill peeti Jõelähtmes iga kevadine rattamaraton. Paljudele on see oodatud esimene võistlus, kus on menüüs rohkelt singleid ja korralik ports põndakaid. Pikkust oli rajale sel aastal veidi taas juurde tehtud – ikka uusi ning huvitavaid singlid. Kõike kokku ligemale 80km. Ei puudunud varakevadiselt tõsiselt maastikuvõistluselt ka meie klubi esindus : Ivo Suur, Oliver Öpik, Risto Mäeots ja Rivo Pajur. Kõik tegid igati korraliku sõidu. Oliver oli oma uue MTB’ga saanud ainult mõned minutid tutvust teha ja oli rajal temaga veidi “hädas” 🙂 Üle tuli elada kolm kukkumist. Ivo sai viimastel kilomeetritel põhjanaabriga duelli pidada – kahjuks tuli alla vanduda. Ristol tuli ca. 30km. paiku tegeleda kummi parandamisega. Rivo pääses puhta nahaga ja sai ca. 40km. nautida Risto seltsis (enamasti tuules) sõitu. Kuidas meil läks :
3. Ivo Suur 3:31,42
4. Oliver Öpik 3:40,06
12. Risto Mäeots 3:52,00
13. Rivo Pajur 3:53,40
.
TULEMUSED