Saksa Automaatika on jätkuvalt meiega!

Kes on Saksa Automaatika ja mida nad teevad?

Mõte ideest valmis lahenduseni on insenerikunst, mis meie automaatikamajas uue tähenduse saab – me tegutseme Tööstus 4.0 kontseptsiooni parimas vaimus liites inimeste ja süsteemide kommunikatsiooni ühtseks turvaliseks tervikuks läbi projekti elukaare.

Osaleme idee kujundamisel, konsulteerime lahenduse leidmisel ning ehitame valmis juhtimissüsteemid koos programmeerimise ja protsessi visualiseerimisega. Meie insenerikunst aga projekti valmimise ning tootmise alustamisega ei lõpe vaid algab elukaare teine, tihti pikem pool. Me seisame hea teie protsessi elu ja tervise eest parimal viisil – jälgime kõike, mis kulub, vajadusel optimeerime ning pakume õigeaegse ennetava hoolduse ning aja edenedes ka süsteemi põlvkonnavahetuse kuni selle elukaare lõpuni.

Oleme tegelikult märkamatult valvel kogu aeg – meie 24/7 hooldusmeeskond seisab Teie eest ka siis, kui olukord üllatab ning midagi kusagil ootamatult järgi annab. Tegijal võib ju juhtuda aga me oleme kokkulepitud ajal ja kohas juhtunut parandamas. Me oleme teie automaatika- ja juhtimissüsteemide head sõbrad – lülitame sujuvalt ning kaitseme kindlalt! Meil on energia, õiged vahendid ja visioon!