Selle talve viimane Wattbike

Teatame kõigile Wattbike sarja huvilistele, et viimane etapp toimub 12. märtsil. mitte 13. märtsil nagu algul oli plaanis. Kui keegi on end ära registreerinud teadlikult 13 märtsiks aga 12 märts ei sobi, siis kanname osalustasu tagasi. Hetkel ei ole veel Aerobike.ee lehel kuupäev ära muudetud, aga üsna pea see juhtub. Hetkel ärge laske sellest end segada.
Muudatuse tingis tõsine plaan teha 13 märtsil soomlastega väike mõõduvõtt. Kuna kahte üritust kokku miksida oleks olnud väga keeruline kas või selle pärast, et meil on võimalus ise valida stardiaeg. Sellest tingituna teeme võistlused kahel päeval.

Eesti-Soome maavõistlusest osalemine TASUTA. See teeb kindlasti rõõmu Wattbike huvilistele. Noortele on 5km ja vanematele 10km. Kuna soomlastega asi veel arutlemisel, siis ei oska hetkel täpsemaid juhiseid ja ajagraafikuid anda. Samas sooviksin teada kes oleks huviline näitama soomlastele, kus riigis on kõvemad wattbike’jad. Teatan et 12. märtsi üritus toimub 100% aga Eesti-Soome maavõistlus on veel lahtine. Asi kinnitatud, annan teada.

Hetkel aga olete oodatud viimasele Wattbike sarja mõõduvõtmisele milleks siis 12. märts ja ikka spordiklubis Sparta!