Wattbike 2012

Wattbike’i võistlussari on suurepärane võimalus panna end proovile ning analüüsida oma võimeid läbi siserattasõidu. Sarjas võisteldakse Wattbike treeningratastel, mis võimaldavad kogeda kõiki 21. sajandi spordi väljakutseid ja võimalusi. Sooritust ülitäpselt mõõtva siserattana püstitab Wattbike ülemaailmseid standardeid ja rajab vundamenti uuele rattaspordialale. Talvel 2011/2012 toimub võistlussari kolmandat korda.

Wattbike’i võistlussari on ideaalne võimalus trotsida Eesti sombuseid ja kargeid talveilmu, muuta sisetreeningud atraktiivsemaks ning nautida sportlikku võistluspinget mugavalt sisetingimustes.
Lisaks annab see sportlasele enneolematu võimaluse panna end proovile teiste võistlejatega tehniliselt võrdsetes tingimustes. Siin ei loe kiivri voolujoonelisus, vastutuul ega ratta kvaliteet, vaid ainult Sinu enda võimed ja jõud. Wattbike’i sari aitab Sul jälgida oma treeningvormi talveperioodil ning valmistada end ette uueks hooajaks.

Wattbike treeningratas on loodud kasutamiseks kõikidele vanusegruppidele alates koolilastest ja lõpetades eakatega ning kõigile tasemeile algajaist kuni olümpiasportlasteni. Wattbike’i sarjas osaleja ei pea olema rattasportlane. See sobib igaühele olenemata eelistavast ja harrastatavast spordialast. Oodatud on kõik, kes otsivad lõbusat režiimi enese vormis hoidmiseks talvisel ajal. Noorsportlastele osalemine on TASUTA!

Wattbike’i 2012 sari koosneb kuuest osavõistlusest, kus distantsid etapiti jäävad mitmest lühemast sõidust kuni 30 min sõidu vahele. Mõnel etapil sõidetakse mitu erinevat lühemat distantsi aja peale ning teisel jällegi 10km sõit, kus pingerida koostatakse W/kg kohta.

Esimene osavõistlus toimub 19. novembril 2011, kus sõidetakse 10km pikkusel distantsil. Võistlussarja toimumispaigaks on spordiklubi Sparta.

Võistlust korraldab Pro Jalgratturite Klubi. Registreerimine kogu sarjaks ja etapiti eraldi toimub veebilehel www.aerobike.ee alates 10. novembrist 2011. Rohkem infot Wattbike’i kohta leiate kodulehelt www.wattbike.com/ee
JUHEND …..ETAPID