Wattbike IV etapi võitis Priit Prous

Kes siis kenal lumisel talvel rattaga sõidab?! Eks ikka Wattbike siseratta huvilised. Laupäeval, 15. jaanuaril koguneti taas spordiklubisse Sparta, et võistelda 30 minuti kestvussõidus. Vaatamata pikemale distantsile leidus julgeid huvilisi. Võistluste pingerida koostati 30 minuti jooksul läbitud distantsi põhjal. Kõige kaugemale jõudis poole tunniga sõita Priit Prous, kes saavutas tulemuse 22 257 meetrit (44,5 km/h), kes edestas Tauno Koorti 132 meetriga ja Aivar Jürgensoni 277 meetriga. Eelnevalt väga häid tulemusi teinud Jürgensoni sõnul oli sõit talle veidi pikk.

Naiste arvestuses sel hooajal kahel korral kolmas olnud, tänaseks 4-kuuse lapse ema, Viktoria Randalainen, saavutas suurepärase tulemuse 20 127 meetrit (40,3 km/h), edestades Daisi Risti ja Liisi Risti. Nende tulemused olid vastavalt 18 461 m (36,9 km/h) ja 18 207 m (36,4 km/h).

Kokkuvõttes juhib sarja meeste arvestuses kõigil neljal etapil häid tulemusi näidanud Kert Martma ja naiste arvestuses Liisi Rist.

Järgmine etapp toimub kahe nädala pärast 29. jaanuaril, millal sõidetakse 4km kaks korda. Esimene sõit aegade peale ja teine sõit viitstardina. Etapp on auhinna rohkem kui varajasemad etapid. Rohkem infot leiab www.aerobike.ee lehelt.

TULEMUSED……….KOONDTULEMUSED