Wattbike võistlussari alustab juba sellel laupäeval

Wattbike võistlussarja avaetapp on kohe ukse ees ja pakub tubast mõõduvõtmist Eesti paremikuga ja treeningkaaslastega vältides heitlikke ilmasid.
Hetkel on oma osalemise kindla Jah sõna öelnud eelmise aasta rekordite purustaja Ervin Korts-Laur, kahekordne Saaremaa velotuuri võitja Gert Jõeäär, tipptriatleet Ain-Alar Juhanson, tipprattur Rene Mandri ja eelmise hooaja naiste arvestuse võitja Maaris Meier.

Tulles vastu huvilistele, pikendasime eelregistreerimise aega neljapäeva südaööni. Oodatud on kõik alates spordiga tutvuvast harrastajast kuni tippsportlaseni, kuna Wattbike näitab ära igaühe füüsilise vormi ja potentsiaali ning arengud.
Meeldetuletus noortele, et teile on osavõtt eelregistreerides TASUTA. Kohapeal registreerides peab arvestama Sparta spordiklubi sissepääsu tasuga.

Kõik on oodatud osalema ja kaasa elama!

Võistlust korraldab Pro Jalgratturite Klubi www.proklubi.ee
Lisainformatsioon ja registreerimine kodulehel www.aerobike.ee
Rohkem infot Wattbike’i kohta kodulehel www.wattbike.com/ee