Wattbike võistlussari alustab oma teist hooaega 20. novembril spordiklubis Sparta

Alustame klassikalise 10 km ajasõiduga, milles eelmisel hooajal püstitas maailmarekordi Ervin Korts-Laur. Tänaseks on see tulemus üle sõidetud, mis annab eestlastele põhjuse koht edetabeli tipus tagasi võita. Kõik ametlikud tulemused leiab veebilehelt www.wattbikeranking.com. Lisaks korralikule pingutusele ja vihmavabadele võistlustingimustele pakume professionaalse fotograafi pilte ning oma soorituse andmefaili, mis sisaldab hulgaliselt informatsiooni võistleja võimete kohta.

Eelregistreerimine lõpeb neljapäeval, 18. novembri südaööl veebilehel www.aerobike.ee, kus saab end soovi korral registreerida ka kogu sarjaks 20% odavamalt. Samuti leiab sealt värsket informatsiooni kogu võistlussarja kohta. Head tava jätkates on noortele osalemine TASUTA!

Kohale on oodatud kõik esimesel hooajal osalenud ja uued tulijad. Tulge kõik osa saama meeldivast vahepalast ning ergutama Eesti paremikku uue maailmarekordi püstitamisel. Ürituse jälgimine kohapeal endiselt TASUTA (ei sisalda endas spordiklubi külastust). Meeldivaks uudiseks pakume kõigile võimalust jälgida võistluskulgu otse läbi interneti aadressil www.aerobike.ee.

Kõik on oodatud osalema ja/või kaasa elama!

Võistlust korraldab Pro Jalgratturite Klubi www.proklubi.ee.

Lisainformatsioon ja registreerimine kodulehel www.aerobike.ee.

Rohkem infot Wattbike’i kohta kodulehel www.wattbike.com/ee