Eesti-Soome maavõistlus

Tulemas Eesti-Soome maavõistlus. Wattbike hooaeg on lõpu sirgel, mislõpetab käimasoleva hooaja tulevasel nädalavahetusel, kui võistlused peetakse mõlemal päeval. Laupäeval 12. märtsil toimub Wattbike Tallinna meistrivõistluste viimane etapp, mis on analoogne esimese etapiga, kus sõidetakse 10 km aja peale. See on hea võimalus oma sooritusvõime võrdlemiseks hooaja algusega. Pühapäeval 13. märtsil toimub esmakordselt mitteametlik Eesti-Soome maavõistlus. Mõõtu saab võtta 14 aastastest tüdrukutest kuni 70 aastaste meesteni. Teeme selgeks kummal pool lahte on paremad Wattbike siseratta sõitjad. Lisaks heale pingutusele võimaldab Wattbike siseratas analüüsida oma arengut ja füüsiliste omaduste muutust, kuna igast sõidust salvestatakse hulgaliselt informatsiooni. Andmefaili saab iga võistleja peale võistlust alla laadida võistlussarja ametlikult veebilehelt www.aerobike.ee . Samuti leiab sealt lisaks personaalsetele andmefailidele ka võistluste failid, kus on näha iga stardigrupi võistluste kulgu. Arvestades kogu andmete hulka, mida Wattbike siseratas pakub, on võistlussari heaks vahepalaks talvisel ajal, mil treenitus ja selle efektiivsus on tihtipeale kahtluse all.
Wattbike võistlussari kutsub kõiki vanu ja uusi sõpru viimasele etapile enne kevadist rattahooaja algust, et võrrelda oma füüsilisi võimeid kasvõi naabrimehe või treeningkaaslasega. Seoses eurole üleminekuga langetasime pisut stardimaksu hinda, milleks on 6 eurot. Noortele on osavõtt endiselt TASUTA.

Hooaeg lõpetetekse samuti pühapäeval 13. märtsil piduliku autasustamisega. Kõik asjaosalised ja huvilised on oodatud kell 19:00 spordiklubis Sparta konveretsiruumis.

Wattbike võistlussarja kohta leiab rohkem infot veebilehelt www.aerobike.ee

Võistlussarja peakorraldaja on MTÜ Pro Jalgratturite Klubi www.proklubi.ee