Tule liikmeks

Sõidad aktiivselt rattaga ja käid võistlemas, kuid ei ole ennast veel ühegi klubiga sidunud?
“Ruudulised” on Sulle silma jäänud ning soovid samuti edaspidi võistelda ja treenida Eesti ühes professionaalseimas klubis? Võta meiega ühendust ja räägime juba lähemalt, kuidas saaksime üksteisele kasulikud olla! Etteruttavalt aga mõned olulisemad märksõnad, mis Sind meie klubis ees ootaks:

Liikmeannetuse (2019 hooajal 120€) eest pakume Sulle vastu:
* Lühikese komplekti ruudulisi rattariideid (lühiksed püksid ja lühike särk), muud ruudulised riided on võimalik soetada tavahinnast oluliselt soodsamalt.
* Osaleda aastalõpus toimuval hooaegade vahelisel peol/istumisel – klubi sisene hooaja lõpetamine.
* Kuulumise ühte Eesti parimasse ja vingeimasse rattatiimi 🙂
* Käia Sparta Spordiklubis soodustingimustel.
* Osaleda Proklubi motivatsioonipaketi arvestuses (2018 aastal läks selle raames jagamisele ca 6000€!).
* Osta ProShopist kõiki asju veelgi parema hinnaga. Reeglina on ProShopis hinnad juba niigi soodsamad kui enamikes teistes poodides 🙂
* Registreerida Estonian Cup Rattamratonide sarjale ja Klubi Tartu Maraton rattavõistlustele soodushinnaga.