EMV XCO Ülgasel

20 ja 21, juulil peeti Jõelähtme vallas, Ülgase külas Eesti Meistrivõistlused maastikuratta krossis. Selle aastase EMV võistluse korraldaja roll lasus meie klubil. Olude sunnil panime seljad kokku Jõelähtme Singel klubiga. Võib öelda, et saime koostööga ilusti hakkama ja pakkusime võistlejatele tõsise väljakutse keskmisest raskema raja näol. Võistlus toimus kunagises fosforiidi kaevanduste aladel, kuhu oli maha joonistatud ca. 6,4 pikkune ring tervelt 130 tõusumeetriga. Rada tekitas eelnevatel nädalatel palju kõneainet just oma raskusastme ja tehnilisuse poole pealt. Ei ole paljud meie maastikuratturid harjunud nii nõudliku rajaga, kus tuli silmitsi seista rajal risti-rästi olevate kivide ja paljude järsakutega.
EMV’ks tulid kodumaale ka Martin Loo ja Maaris Meier, kes veenvalt endi eelmiseaasta tiitlit kaitsesid !
Nissan ProShop Team liikmete tulemused :
N-Eliit : 1. Maaris Meier
M-Eliit : 4. Ivo Suur
………..6. Erki Kukk
………..7. Markku Ainsalu
………..9. Taavi Selder
……….13. Joonas Maanurm
……….15. Tauri Selder
……….19. Jarmo Nikolai
……….20. Martten Kaldvee
M-Sport : 3. Madis Kollo
TULEMUSED