Ivo blogi: Aasta 2017

Uus spordiaasta on täies hoos ning annan Teile ülevaate ka enda tegemistest.

Kõigepealt tahan aga öelda SUUR-SUUR aitäh meie klubi toetajatele/sponsoritele – Teie tugi on meile väga suureks abiks! Eraldi tahan tänada ProShop/Allan Aulikut, kelle poest olen alati saanud parimaid tooteid nii treeningute kui ka võistluste tarvis! AITÄH!

Eelmise hooaja lõpufaasis sai järjest selgemaks, et uuest aastast soovin keskenduda rohkem triatlonile ning vähendada rattavõistluste osakaalu. Esialgne kava on järgmine:

kalender

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lisaks mõned Filter Temposõidu sarja etapid ja võib-olla mõni üksik võistlus veel. Peamised eesmärgid on seotud triatloniga, kuid kindlasti tahaksin teha tugevad sõidud ka Estonian Cup võistlustel. Et eelnevalt mainitud võistlustel hästi esineda, tuleb ka korralikult treenida. Siin on mulle abiks Karmen Reinpõld (https://karmenreinpold.com/karmen/) kellega alustasime koostööd eelmise aasta lõpus. Siiamaani on kõik sujunud suurepäraselt ning ootan juba huviga algavat võistlushooaega. Kui treenimisest juba kirjutama asusin, siis tahan suur tänu öelda ka Mihkel Klementsovile, kes võimaldas mulle treeninguteks Wattbike (https://www.facebook.com/WattbikeEesti/) sisetreeninguratta. Läbi terve talve tegin kõik rattatrennid just sellel masinal.

Lisaks rattale olen teinud tublisti ka ujumist ning kindlasti on juba märgata ka arengut. Kuna triatlon koosneb mitmest alast, siis tuleb treenida ka seda kolmandat ehk siis jooksu. Jooksmine meeldib mulle väga palju ning tahaksin selles kindlasti tugevamaks saada. Karmeni abiga olen seda tasapisi ka saavutanud, kuid kahjuks olen pidanud peaaegu terve veebruari ja ka suurema osa märtsist võitlema vigastusega, mis jooksmisele kriipsu täielikult peale tõmbas. Füsioterapeut Sirli Hinn abiga olen teinud ultraheliravi, erinevaid harjutusi ja lihashooldust ning nüüd Mallorcal Alcudias laagris olles teen ka esimesed jooksuproovid, et testida kas jalg peab vastu.

Ning jah, taas üle 5. aasta olen jällegi kevadlaagris, sedakorda Mallorca saarel Alcudias. Proklubist on siin veel ka Viljar Kannimäe, Robi Niit, Mirko Muruoja. Esimesed kaks päeva on ilm olnud super ning teedel on näha sadu rattureid – tõeline ratturite paradiis. Väga pikalt me siin ei viibi kuna keegi meist tippsportlane ei ole ning igapäeva töö ootab tegemist. Siiski on meil tervelt kaks nädalat, et kõike seda siin nautida!

Aprillis teen kokkuvõtte laagris toimunust ning näitan ka selle hooaja sõiduvahendeid.

Seniks aga jõudu ja päikest kõigile 😉

Adiós