Kuidas 1 lömmis ninaga pudrukuul 3 täismeest maha tahtis võtta

Moro!

Tänane tarkusetera:

Tere, mul on kodus trumm, väljas päike paistab, lähme teeme k***i!

Selgitus:

  • muusikast on räägitud,
  • ilmast on räägitud,
  • võib asja kallale asuda.

Selliseid asju õpetatakse siis spordilaagris enne õhtust üritust. Kohalikus keeles me seda veel ei valda, aga koduses Eestis välja minevad mehepojad võivad katsetada. Tagasiside teretulnud.

Ja nüüd asja kallale.

Täna muidu oli nats külm ja märg oli. Hommikul veel kestis kuiva ilma  mõni aeg, aga elamusi sai ka kuivaga. Veeresime linna vahel mäest alla, oli kuulda küünte krõbinat asfaldil ja järgmisel hetkel “lendas” mingi pisike lömmis ninaga, koera moodi, elukas autode vahelt välja ja sirgelt risti üle tee. Õnneks napilt minu selja tagant(jõudsin pisut põigelda). Loomal käis kiirelt kässar peale, 180 kraadi pööre ja tagasi. Napilt Madise selja tagant läbi. Huh, pääsesime seekord:) Oleks ta meist kellegi esimest või tagumist jooksi tabanud, oleks suurem kiivri-shopping tulnud ja loomast oleks hakkliha saanud. Edaspidi oskame siis oodata.

Muidu oli väga rahulik päev. 75km ja 2:40, millest viimane tund oli vihmas. Külm hakkas. 10km lõiku ja oli koduni soe olla. Eelnevalt veel 30min max rauaga lainetaval teel, täitsa talutav oli:)

Bolshoi kiitos ja homseni:)

 

PS! Tänan hr Laani postituse toimetamisel tehtud töö eest!

 

üks pilt kah:

Jarmo_laagris_1