Kuremaa Rattalaager

funnyphotoPro Klubi korraldab munadepüha ajal kolme päevase jalgratta laagri, mille eesmärgiks on koguda kilomeetreid enne võistlus hooaega. Treeningud toimuvad kahe erineva tasemega grupis. Ühe grupi keskmine kiirus on 30 km/h ja teisel grupil 26-27 km/h. Kiirused sõltuvad ka tuulest ja ilmast.

Reedel, 18. aprillil suundume Ülemistelt kella 9:37 rongiga Aegviitu. Ülemiste parklas kohal olla 20 min enne rongi väljumist, et asjad transpordi peale panna. Aegviidus moodustatakse kaks gruppi ja liigutakse Kuremaa poole. Rahulikuma tempoga grupp liigub sinna otse, mis teeb 97 km, ja kiirema tempoga grupp liigub sinna ringiga mööda väiksemaid teid, mille pikkus tuleb umbes 135 km. Kohale jõudes jagame rahva tubadesse. Lõunasöök on kell 15:30. Õhtul on vaba valik. Soovijad saavad minna ratastega sõitma ja/või ujuma ning sauna, mis on laagri hinna sees. Õhtusöök on kell 20:00.

Laupäeval, 19. aprillil on hommikusöök kell 8:00. Trenni minnakse kell 10:30. Grupid teevad orienteeruvalt 90 km ja 120 km ringid. Lõunasöök on kell 15:30. Õhtupoolik on sarnaselt reedega vaba valik. Ujula ja saun hinna sees. Õhtusöök on kell 20:00.

Pühapäeval, 20. aprillil on hommikusöök kell 9:00. Kuremaalt lahkume ratastel kell 11:00. Tagasitee trassid valime vastavalt tuulele ja ilmale, et jõuaksime 14:25 või 15:55 Aegviidu-Tallinn rongile. Kellel jaksu, võib sõita ka Tallinna. Aegviidus saab kuivad riided selga panna. Kogu pagasi saab kätte Ülemistelt.

Funny-Cycling-10Reedel rongiga Aegviitu minnes oleks hea enne rattariided selga panna ja koos ratastega suunduda rongi, et Aegviidus aega kokku hoida. Ühe otsa pilet Aegviitu maksab 2,5 €. Rongipiletid ei ole laagri hinna sees.

Laagri maksumus on Pro Klubi ja Sparta rattagrupi liikmetele 80 € ja teistele 90 €. Hind sisaldab majutust Kuremaal, kuut söögikorda, Kuremaa ujula ja sauna kasutust, üht SiS täidetud suurt joogipudelit, asjade transporti, kaht treenerit ja kaht saateautot. Laagri kohad on piiratud. Soovi korral ühendust võtta Priit Prousiga meili teel priitprous@gmail.com. Laagri osalemise korral teha 50€ suurune osamakse 14. aprilliks MTÜ Pro Jalgratturite Klubi a/a EE951010220018920010. Teine pool tasuda laagri alguses sularahas.