Maaris ja Kristjan EMV XCO’l esimesed

17, juuliks oli Rakke staadioni lähiümbruses kõik magusamad tõusud ja laskumised linte täis veetud – EMV’ks sai igati korralik rada, et kokku kutsuda Eesti parimad maastikuratturid EMV XCO’l tugevaima selgitamiseks. Ring pakkus võistlejatele vahelduvat maastiku ja seda 5,6km. jagu. Tõusumeetreid tuli ringi peale tervelt 158m.
Meeste eliitklassis asus kohe peale starti ette otsa Martin Loo ja seda kohta ta enam käest ei loovutanud. Sõita tuli 6 ringi ja aega kulus selleks Martinil 1h37:22,6 Teiseks tuli ajaga Allan Oras (kaotus võitjale 4:17,5) ja kolmas Caspar Austa (kaotus võitjale 5:16,9)
Naiste Eliit sõitis kokku 5 ringi ja kiireima aja sai siin Maaris Meier 1h42:15,1 Talle järgnesid Kristel Koort (kaotus 3:15,0) ja Viktoria Randalainen (kaotus 6:41,4)

.

ProKlubist olid võistlemas kokku  6 liiget:

N-Eliit – Maaris Meier, koht: 1.
M-Eliit – Taavi Selder, koht: 5.
M-Eliit – Jarmo Nikolai, koht: 20.
M-Eliit – Martten Kaldvee – katkestas tehniliste probleemide tõttu
M-Sport – Kristjan Koppel, koht: 1.
M-Seenior 1 – Rivo Pajur, koht: 12.

TULEMUSED