ProKlubi invasioon Esteponasse vol 2

Tervitused järgmise Esteponasse mineva satsi poolt!

Alustuseks pisike tutvustus: meie ridadesse kuuluvad Siim “Kolu” Koolmeister, Paul Kesa ja väliskülalisena laskesuusataja Martin “Remka” Remmelg. Lisaks on meist nädal varem jõudnud sinna ka Madis “Masa” Kollo koos saatjaskonnaga. Mina olen Jarmo Nikolai ja võtan Esteponast blogimise Marttenilt üle.

Tallinna lennujaam, stardivalmidus

Lumise Helsingi lennujaamas on päris kentsakas mõelda, et täna sai veel viimane suusaring tehtud ja homme saab ilmselt esimese rattaringiga maha. Huvitav, kas see lumi sellel aastal üldse ära sulab? Äkki saab veel ka aprilli keskel suusatada? Oleks päris kentsakas pärast Esteponat uuesti suusale ronida:D Aga tagasi teemasse. Ratas rändab koos muu pagasiga kusagil lennuka avarustes, sai teine korralikult kohvrisse pakitud ja suuremas koguses SiS’i joogipudeleid vahele visatud – vast jõuab tervelt kohale. Esimene pisike elamus on ka käes: Flybe putuka piloot arvas vist, et on hävituslendur, igatahes alustas ta laskumist nii innukalt, et pidin istmelt maha libisema. Nüüd siis tean, milleks turvavööd on:D Isegi eelmise aasta Ryanairi poisid, kes Oslo – Alicante lennuga 40min graafikule järgi lendasid, ei suutnud nina nii teravalt maa suunas keerata.

Aga ma nüüd söön lagritsat edasi ja joon limpsi peale, blogimisega on ots lahti tehtud (Kristjan, oled nüüd rahul?:D) ja saab teekonda jätkata, et südaöö paiku sõpradega, Kolu ja Pauliga, Malaga lennukas kohtuda ja tööinimese (spordi)puhkus korralike tuuridega üle stardijoone lükata 🙂