ProShop Eesti Maastikurattareiting 2010 aasta kokkuvõte

Selleks aastaks on hooaeg läbi ja saame joone alla tõmmata ka rattareitingule.

Käesoleval aastal oli reitingpunkte võimalik koguda 25 erinevalt võistluselt, punkti sai kirja 31 rattaliidu liikmesklubi, 231 erinevat meest ja 171 naist.

Meeste absoluutarvestuse võitis Ivo Suur ProShop Teamist, olles samaaegselt ka parim alla 23 aastaste arvestuses. Teise koha võttis Caspar Austa (TÜ ASK) ja kolmanda kohaga pidi leppima Tauri Selder (Investment Agency Team).

Naiste absoluutarvestuse võitis Greete Steinburg Rakke rattaklubist, olles samuti parim alla 23 aastane naisrattur. Teise koha üldarvestuses saavutas samuti alla 23 aastane rattur Kristel Koort (Investment Agency Team) ja viimasele poodiumikohale jõudis Terje Mitt (Cosmos).

Klubidest kogus konkurentsitult kõige rohkem punkte Investment Agency Team Jõhvist, järgnes Tastu Ülikooli Akdeemiline Spordiklubi ja kolmanda koha saavutas Fixus Sport.