Ruudulised Kakumäel

Esimeseks juunikuu päevaks oli Velo Clubbers aktivistide poolt Kakumäele maha märgitud ca. 3,6km. pikkune ring mis pakkus võistlejatele vägagi vahelduvaid ja mitmekülgsemaid olusid. Oli juurikaid ja mättaid, kive ja liiva – kõike, mida üks tulihingeline maastikurattur ühelt mõnusalt rajalt ootab. Kakumäe rada on juba aastaid ses osas kuulsust kogunud ja keegiei pidanud pettuma ka sel aastal. Tõsi, kõige rohkem oli muidugi sääski, kes iga seismajäänu koheselt ka ette võtsid.
Ruudulistel oli seekord peal rekordarv osalejaid – tervelt 4 (see on ikka märkimisväärselt rohkem, kui 3 🙂 ) Mitmete aastate “moosimise” tulemusel tuli seekord elus esimest korda kolmapäevakule meie raskekahurväe esindussõitja Erki Kukk, kes ilma igasuguse rajaga tutvumiseta paugutas päeva parima aja : 32:03,6 Teiste klubiliikmete tulemused olid :
3. Rivo Pajur 33:01,6 (üldarvestuses VI)
16. Üllar Esinurm 36:33,8 (üldarvestuses 30.)
25. Allan Harand 37:22,3 (üldarvestuses 45.)

Tulemused : ÜLDARVESTUS…..VANUSEKLASSIDE KAUPA