SiS aitab ruudulised paremate tulemusteni

sisSiS toodetega on meie klubi juba hea Sina peal aastast 2012a.  Nende valikus on kõik, mida üks sportlane või harrastaja vajab igapäevaste treeningute ja võistluste ajaks. Lisaks on veel palju-palju tooteid, mida hea tarbida enne treeninguid või võistlusi, ning loomulikult on ka mitmeid erinevaid taastumiseks välja töötatud sööke/jooke.
Sellest aastast saame lisaks suurepärastele SiS toodetele lisaks veel juurde ka ProBar tooteid, mille maaletoojaks samuti Scandinavian Fuel Company.

PROBAR on 100% orgaanilisest toorainest toodetud valik ülitervislikke ja maitsvaid vahepalabatoone, mis sobivad nii maiustuseks, tervisetoiduks kui sporditoiduks. Sisaldavad rohkelt ka proteiini, kiudaineid ja taimset Omega3 ja Omega6.

PROBAR Meal on müslibatoon, millele lisatud kuhjaga seemneid, pähkleid, marju, aedvilju, toorshokolaadi ja muud maitsvat.images Meal-iga võib asendada ka söögikorda või turgutada end kahe võistluse vahel. Meal-i on 12 erinevat maitset.
PROBAR Bolt on elektrolüütidega kummikomm, mis annab energiat misiganes tüüpi pingutuse ajal – olgu selleks siis kestvussport või pikem jalutuskäik perega. Bolt-i on 4 erinevat maitset. Bolt kommid on gluteenivabad!
PROBAR Core on kõrge proteiinisisaldusega valgubatoon, mida eriti hea tarbida peale pingutusi – proteiin aitab lihastel paremini taastuda, samal ajal saab kustutatud ka esimene nälg. Core-t on 4 erinevat maitset. Core batoonid on gluteenivabad!