Tabasalu Rattaralli

Tempojänesed30, juuni toimus Filter maanteekarikasarja III etapp. Võistluspaigaks Tabasalu ja põhisõitjatele tähendas 3 ringi kokku 104km. pikkust võistlust.

Parim naine oli 38-ndana finišijoone ületanud Kristel Koort (Investment Agency-Jõhvi I). Sama aja sai kirja kaks kohta tagapool lõpetanud Liisa Ehrberg (Peloton/T.Ü.K.Lastefond).

39 km pikkusel lühikesel distantsil oli kiireim Erik Reisenbuk (AB Logistikagrupp 2).

Üldarvestuses kerkis liidrikohale Raudsepp (1609 punkti), kellele järgnevad Tarmo Kopli (Hawaii Express, 1522) ja Siim-Erik Alamaa (AB Logistikagrupp I, 1468). Etappi liidrisärgis alustanud Reijo Puhm (Rietumu-Delfin) pidi leppima 148. kohaga ja langes kokkuvõttes 7. positsioonile.

Naiste seas on üldliider Tea Lang (1057), kes edestab Krista Karingut (1006) ja Triin Gedet (993).

Nissan Thule ProTeam liikmete tulemused :
16. Ivo Suur
36. Priit Prous
39. Oliver Öpik
71. Esko Ööpik
87. Markku Ainsalu
149. Jarmo Nikolai

Peale kolmandat etappi on meeskondlikult esimene Nissan Thule ProTeam

Lühikse (39km.) distantsil näitas naistest kiireimat minekut samuti Nissan Thule ProTeam klubi sõitev Pirjo Ruut

TULEMUSED

Paljudele võistlejatele olid suureksabiks ka meie tempojänesed Karin Kriis ja Rivo Saarna 🙂