Team Rattapood Cup Rakvere

12.05.2013 a. hommikul oli eelmise päeva baigi trennist, Polar näitas 4.45h, kõht nii tühi, et tegin terve poti täie kaerahelbeputru. Isegi nii palju, et teise poole sai mu hobune kes elab mul köögi rõdu peal. Te imestate miks rõdu peal? Selle pärast, et kööki ta ei mahu ja elutoas tal olla ei meeldi. See selleks aga Rakveres Palermo metsas anti kell 12.00 start selle aasta esimene Team Rattapoe baigi krossi ühistrennile, kus valmistutakse ette suvel toimuvateks Eesti meistrivõistlusteks maastikuratta krossis. Kohale tuldi isegi Soomest sest rajameister oli ette vamistanud väga huvitava ja tehnilise raja.

Sõidu stardis pani üks, vist lõvi purtu söönud, oranzi vormiga rattur sellise hooga minema nagu oleks võistlus. Tema ma karistasin poole ringi peal kohe ära. Kui esimese ringi teine pool minu rahulikus tempos läbitud, tuli tagant soome Sorts ja üritas mööda kihutada. Tema karistasin ka kohe ära ja mööda ei lasknud. Kolmandal ringil jäi vägilane maha ja nautisin rahulikult sõitu. Läbisime 7 ringi ja aeg tuli 1.25 kanti. Sõidu ajal oli tunda eelmise päeva trenni ja kerget väsimust aga sellest piisas, et olla rajal kiireim. Teine koht Rainer Neidra ja 3. koht Sten Saarnits.

26 tolliste velgedega Trek 9.8-d olid sel nädalavahetusel kiireimad baigid Baltikumis ja tõid kaks võitu Nissan Thule Pro Teamile.

Kordame üle ka 2007 a. SILBERAUTO ESTONIAN MTB XCO CHAMPIONSHIPS tulemused.

1. M-Eliit EST19840728 Selder Taavi PRO
2. M-Eliit EST19720916 Kukk Sigvard VLP
3. M-Eliit EST19751220 Oras Allan ASC