Martteni blogi: Proteam treeninglaager Estepona – day 1.

Meie apartament – Joonas, Risto, Martten alustasid oma teekonda päikeserannikule Hispaaniasse reedel 15 märtsil. Eestis meist keegi väga ratast sõitmas ei käinud, vaid nautisime häid lumeolusid ja suusatamisvõimalusi lisaks veel üldkehalist jõusaalis.

Lennureis sujus kõigil kenasti, Risto ja Martten jõudsid Joonasest erineva lennukompanii tõttu natuke varem. Saime tegeleda kadunud pagasi otsimisega (Martteni rattakohver oli Tallinnasse jäetud ning Helsingi lennupeale see ilmselgelt ei jõudnudki). Seega oli meil rendiauto võtmise ja pagasi registreerimisega küllaltki tegevust. Kui Joonas ükskord 2 aeg öösel! Terminalist väljus lükkasime meie Opel Corsa 1,2sele hääled sisse ja asusime teele. Jõudsime Esteponasse öösel pool 4, tegime kohalikus baaris kerge pizza senikaua kuni Virgo Karu meile võtmed tõi ja elamiskoha kätte näitas. Suured tänud talle vaeva eest! Seega meie päev lõppes hommikul 4 aeg. Järgmine päev muidugi Joonas arvas, et oleks tarvis 9st ärgata ja korralikult sisse elada. Martteni ratta saatus selgus ka, et see saabub järgmine päev. Õnneks ei oleks selle rattaga laupäeval suurt midagi teha olnud, kuna päev otsa ladistas vihma. Joonas ja Risto tegid küll õhtul kerge 30km – 1h15min ja ega kauem ei saanudki kuna läks päris pimedaks juba selleks ajaks kui nad naasesid.

Esimene tõsine treeningpäev toimus pühapäeval 17.03. Meie teami mees Oliver Öpik tuli näitas ühe nende avastatud ringi ette, mis pidi suht “flat” ise ta küll keeras pärast esimest tunnikest tagasi – “puhkepäev” nagu ta ütles. Igastahes ringi keskel selgus, et see päris “flat” ikka ei ole. Trenni lõpuks kogunes tsirka 500 tõusumeetrit ja no kõigil olid jalad täis ja kõhud tühjad. Muidugi Risto korraldas väheke actionit sellega, et sõitis 2 rehvi puru 1 km vahega – poisil nüüd vähemalt rehvivahetus selge.

Esimese päeva lõpetuseks registreerime siis 109km – 3h38min.
Järgmised seiklused juba homme!

 

Tervitades,
Joonas, Risto, Martten