Uus hooaeg

Tervitused!

Võistlushooaeg on avatud ja emotsioone on kahetisi. Esimeseks stardiks valisin Karksi-Nuia rattaralli ja proloogi, et testida vormi ja saada ettekujutuse talviste treeningute tulemustest. Alustasime 2,8km prolpilt1oogiga: keskmine pulss 181/ max 189. Nende numbritega jään hooaja alguses rahule ja enesetunne oli ka hea. Kokkuvõttes 3. koht ning võitjale kaotust ~2,7sek.

Sellest aastast on Veloplus meile istumise alla andnud uued Meridad ning ratta taha ei jäänud täna kindlasti midagi.

PILT2

Peale proloogi oli kaks ja pool tundi taastumisaega ja kella 15st läks põhisõidu start. Karksi-Nuiast suunduti Abja-Paluoja poole ja kilomeeter enne asulat toimus suur kukkumine, mille peas olin ka mina. Parema külje alla keegi väristas kätt, vajus endast paremal olevale ratturile selga ja seejärel libises kellegi ratas mulle otsa ja niitis lihtsalt julmalt maha. Esimene pauk oli parema küljega vastu asfalti ning seejärel vasaku küljega, kus siis maandusin randme peale. Edasi hoidsin ainult peast kinni, et tagant tulevad rattad rohkem viga ei teeks (hiljem selgus, et kukkumises lõhuti üsna mitu raami, jooksu ja muud varustust). Tulemuseks katkestamine, tümitada saanud ratas, prügikasti minevad riided, muljutud kingad ning haige keha. Kõige rohkem teeb muret vasaku käe ranne, mis sai tugevalt põrutada ja mis hetkel praktiliselt ei liigu.

Korraldajatele võiks südamele panna, et vähemalt üks korralik kiirabibrigaad peaks võistlustel kohal olema, et selliste kukkumiste tagajärgedega koheselt tegeleda.